+48459568844

Illustration

Jak dodać towar do wysyłki z konta osobistego West Parcel

Aby zorganizować dostawę, należy najpierw ręcznie dodać przedmioty z osobistego konta West Parcel, przesłać przedmioty jako listę w formacie CSV lub zaimportować je z serwisu eBay lub Etsy.

Aby kontynuować proces wysyłki, musisz najpierw dodać przedmiot do wysyłki do swojego konta West Parcel.
Możesz również dodać przedmioty za pomocą przycisków "Importuj dane z pliku CSV", "Importuj z eBay" lub "Importuj z Etsy" - przydatna funkcja, jeśli chcesz przesłać dużą liczbę przedmiotów.
Aby to zrobić, w menu po lewej stronie ekranu należy wybrać "Moje przesyłki/Przedmioty do wysłania" i wprowadzić szczegóły przedmiotu za pomocą przycisku "Dodaj przedmiot" - należy wypełnić sugerowane pola (nazwa przedmiotu, opis, cena, dane odbiorcy).

Illustration

Uwaga! Jeśli planujesz utworzyć przesyłkę typu "UPS Ground" lub "FedEx Economy", będziesz potrzebować ważnego linku do wysyłanego przedmiotu, aby przejść odprawę celną. Aby to zrobić, możesz utworzyć reklamę na dowolnym dostępnym rynku lub zasobie, na przykład - Instagram, Facebook, olx, lavky.Lub, jeśli nie planujesz wysyłać do krajów UE i nie będziesz korzystać z rodzaju przesyłki "UPS Ground" lub "FedEx Economy" - możesz w polu "link do produktu" wpisać po prostu "westernbid.com".

Illustration

Aby załatwić przesyłkę, musisz wybrać odpowiednią sekcję menu na swoim Koncie Osobistym w zakładce "Utwórz przesyłkę". Wybierz metodę wysyłki UPS Express lub Konsolidacja Direct i wybierz towar, który chcesz wysłać.

Illustration

Możesz wybrać wiele produktów do wysłania tylko wtedy, gdy adres odbiorcy jest taki sam.

Zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi różnych rodzajów dostawy, a mianowicie:

Konsolidacja DirectUPS ExpressDostawa z fulfillment centrum