+48459568844

Illustration

Jak doładować konto do zorganizowania dostawy

Zapłać za wysyłkę przesyłek za pomocą PayPal. Jest to największy elektroniczny system płatności, z którego korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

Jeśli nie masz konta PayPal

● Przejdź do Konta Osobistego West Parcel.● Kliknij w menu „Moje finanse/Doładuj saldo”.● Zarejestruj się w systemie PayPal.● Dokonaj płatności za przesyłkę kartą kredytową lub debetową.

Jeśli masz konto PayPal

● Przejdź do Konta Osobistego West Parcel.● Kliknij w menu "Doładuj saldo".● Zaloguj się do PayPal.● Sprawdź poprawność danych i kliknij „Zapłać”, aby zakończyć operację.

Uwaga: gdy doładujesz swoje konto za pomocą PayPal, do kwoty zostanie dodana opłata 4.5% plus 30 centów (kwota może być inna, firma nie ponosi odpowiedzialności za opłaty systemów płatności).
Kwota, którą podajesz, aby uzupełnić saldo, to kwota, którą chcesz przelać na konto. PayPal naliczy dodatkowo od tej kwoty swoją prowizję.
Na saldzie na Koncie Osobistym West Parcel otrzymasz kwotę, która zostanie zaksięgowana na koncie po odliczeniu prowizji systemów płatności.Aby doładować konto West Parcel, kliknij jeden z tych przycisków.

IllustrationIllustrationIllustration
Illustration